oficjalna strona informacji turystycznej Gminy Ciężkowice, Pleśna, Wojnicz, Zakliczyn
 
Rancho Stenson
Chcesz jeździć konno, ale nie wiesz czy dasz radę? Tutaj instruktorzy nauczą Cię wszystkiego od podszewki.

Crazyvillage

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat naszego, autorskiego projektu Crazy Village, którego kolejne elementy są opracowywane. Wszystkie prace mają na celu przygotowanie gotowej oferty handlowej i wprowadzenie skutecznych kanałów dystrybucji sprzedaży. Dlatego prosimy o cierpliwość, a osoby zainteresowane naszym pomysłem prosimy już teraz o kontakt

Zapraszamy do zainteresowania się wstępnymi informacjami o projekcie. 

"Crazy village" - nieskończenie odnawialne źródło energii
W czasach problemów energetycznych, również tych między ludźmi, stawiamy na energię odnawialną, zupełnie ekologiczną, przyjazną człowiekowi, energię płynącą z serca, miłości do ziemi, pracy i pasji. Energia ta wypływa z nas, mieszkańców pogórzańskiej wsi. To my tworzymy szaloną wieś i jesteśmy z tego bardzo dumni.

Jak skorzystać z "Crazy village" ?
"Crazy village", to zestaw ofert turystycznych dla wszystkich chcących spędzić przynajmniej jeden dzień poza miastem. To chwila wytchnienia dla zwiedzających Kraków, Wieliczkę, Oświęcim. To poznanie czegoś nowego, zaskakującego, czegoś co jednego zaciekawi, innego zainspiruje a jeszcze innemu pozwoli odpocząć lub zaszaleć na całego. Jeżeli chcesz nas odwiedzić, a sobie dać coś więcej, zorganizuj znajomych, lub zapisz się na jedną z naszych szalonych wycieczek.

Tradycyjna wieś z charakterkiem
Pokazujemy, opowiadamy, smakujemy, bawimy, wszystko to dla Was, pragnących poznania tradycyjnej wsi. To czego już normalnie w okolicy dużych miast nie zobaczycie, nie usłyszycie, nie posmakujecie to jeszcze wszystko to jest u nas. Splot uwarunkowań historycznych, geograficznych, topograficznych, kulturowych powoduje, że nasz projekt promocji wsi jest unikatowym. Nie znajdziesz podobnego nigdzie indziej. My jesteśmy pierwsi.

Z kim współpracujemy?
Współpracujemy z biurami turystycznymi, agencjami, organizacjami dla których promocja tradycji tradycyjnej wsi nie są obojętnie. Wszyscy współdziałamy, ponieważ wiemy, że wspólnie możemy więcej.

O postępach w realizacji zadań projektu będziemy informowali na stronie naszej informacji turystycznej. 

 
ładowanie...
 
Archiwum
logo
Kontakt z Lokalną Grupą Działania Dunajec-Biała:
Kierownik biura: Jan Czaja
jan.czaja@dunajecbiala.pl tel. 14 665 37 37
Informacja turystyczna, obsługa strony:
Piotr Firlej - Centrum Usług Turystycznych i Przedsiębiorczości
kontakt@cut.travel.pl tel. 691 856 577
all rights reserver dunajecbiala.pl design by marketingstudio.pl

Oficjalna strona informacji turystycznej Gminy Ciężkowice, Pleśna, Wojnicz, Zakliczyn. Strona prowadzona jest w ramach działalności Lokalnej Grupy Działania Dunajec-Biała.