oficjalna strona informacji turystycznej Gminy Ciężkowice, Pleśna, Wojnicz, Zakliczyn
 
Rancho Stenson
Chcesz jeździć konno, ale nie wiesz czy dasz radę? Tutaj instruktorzy nauczą Cię wszystkiego od podszewki.

W wigilijny wieczór na antenie TVP Kraków zostanie wyemitowany program prezentujący osiągnięcia kulinarne na bazie fasoli Piękny Jaś pań z Lokalnej Grupy Działania Dunajec-Biała. Gospodynie opowiedzą o potrawach, które przygotowały na stoisko Wigilijnego Małopolskiego Smaku który odbywał się na rynku w Krakowie w dniach 14-16 grudnia 2012 r.

Małopolski Festiwal Smaku w ciągu ośmiu lat stał się najbardziej rozpoznawalną, kulinarną imprezą o zasięgu regionalnym. Stwarza on producentom lokalnej żywności wysokiej jakości możliwość prezentacji ich oferty szerokiemu gronu potencjalnych nabywców oraz promocji poszczególnych regionów i ich zwyczajów kulinarnych. Z okazji tej korzysta też Lokalna Grupa Działania Dunajec-Biała.


Nasza Lokalna Grupa Działania Dunajec-Biała została zaproszona do udziału w programie telewizyjnym pn. „Smakowanie Małopolski”. Program został nakręcony w Zajeździe Ania w Zakliczynie zaś w rolach naszych lokalnych gospodyń zobaczymy: Panią Anne Grzegorczyk-Hajdecką, Barbare Zych oraz Anne Różak.
Emisję programu zaplanowano na antenie TVP Kraków w najbliższych dniach:
- wigilia 24.12.2012 r poniedziałek o godz. 17:40,
- pierwszy dzień świąt 25.12.2012 w godzinach: 8:45 i 17:05.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia programu, w którym zostaną zaprezentowane potrawy wigilijne z naszego obszaru.

 

Archiwum:         


Witamy na stronie informacji turystycznej Lokalnej Grupy Działania Dunajec-Biała, obejmującej swoim zasięgiem gminy Ciężkowice, Pleśna, Wojnicz, Zakliczyn.

  
Kliknij TUTAJ, a przejdziesz do mapy obszaru LGD Dunajec-Biała.


Nasze rekomendacje dla turystów i odwiedzających. Polecamy!

 


Zapoznaj się z naszymi produktami regionalnymi.

 

 

 
ładowanie...
 
Archiwum
logo
Kontakt z Lokalną Grupą Działania Dunajec-Biała:
Kierownik biura: Jan Czaja
jan.czaja@dunajecbiala.pl tel. 14 665 37 37
Informacja turystyczna, obsługa strony:
Piotr Firlej - Centrum Usług Turystycznych i Przedsiębiorczości
kontakt@cut.travel.pl tel. 691 856 577
all rights reserver dunajecbiala.pl design by marketingstudio.pl

Oficjalna strona informacji turystycznej Gminy Ciężkowice, Pleśna, Wojnicz, Zakliczyn. Strona prowadzona jest w ramach działalności Lokalnej Grupy Działania Dunajec-Biała.